Incognito

Popis charakteristika:

Incognito je nový tekutý odrůdově specifický chmelový extrakt, který dodává zvýšené chmelové aroma za současného snížení dávky chmelových granulí na varně či ve vířivce. Incognito je koncipovaný k použití ve vířivce k dosažení nejvyššího efektu vůně a aroma.

Incognito je tekutý, má žlutou až hnědou barvu v závislosti na odrůdě, obsah alfa kyselin v závislosti na odrůdě je 40-55 %, obsah silic v závislosti na odrůdě je 8-15 ml/100 gramů.

Incognito je nyní k dispozici v těchto odrůdách: Citra, Ekuanot, Mosaic, Sabro

Použití a dávkování: 

Doporučujeme dávkování extraktu Incognito přímo do vířivky v dávce 50-200 gramů/1 hl piva v závislosti na typu piva a požadovaném efektu. K zajištění optimální tekutosti je dobré ponechat výrobek při pokojové teplotě několik hodin před aplikací, před aplikací též protřepejte. Při dávce 50 gramů Incognita na 1 hl piva a obsahu alfa kyselin 50 % je nutné počítat s hořkostí 25 IBU

Balení a skladování: 

Incognito je k dispozici ve 2 kg obalech. Skladujte při teplotě 0-5 °C, po otevření ideálně ihned spotřebujte nebo spotřebujte do 2 týdnů v případě, že je výrobek opakovaně zavírán a zchlazován.